• 0314 661863
Team
Team
Team

Team

Team

Teamfoto 2022-2023

GROEP

DAG

LEERKRACHT

Leerkracht groep 1-2 A

Maandag t/m vrijdag

Juf Anneke Bokslag

1 x in de twee weken heeft juf Anneke op vrijdag vrij

Leerkracht groep 1-2 B

Maandag t/m vrijdag

Juf Marion Overgoor

1 x in de twee weken heeft juf Marion op vrijdag vrij

Leerkracht groep 1-2 C

Maandag t/m vrijdag

Juf Alieke Aaldering

Leerkracht groep 1-2 A en B

Vrijdag

Juf Inge te Boekhorst

Leerkracht groep 3 A

Maandag t/m woensdag

Juf Marije van den Berg-Geurts

Leerkracht groep 3 A

Donderdag en vrijdag

Juf Lia Fierkens

Leerkracht groep 3 B

Maandag en dinsdag

Juf Lianne Koster

Leerkracht groep 3 B

Woensdag t/m vrijdag

Juf Robin Wiersma

Leerkracht groep 4

Maandag

Juf Danielle Freriks

Leerkracht groep 4

Dinsdag t/m vrijdag

Juf Fabienne Balout

Leerkracht groep 4

Maandag t/m donderdag

t/m 12.00 uur

Juf Jacqueline Schepper

Leerkracht groep 5

Maandag t/m woensdag

Juf Margo Wijma

Leerkracht groep 5

Donderdag en vrijdag

Juf Danielle Freriks

Leerkracht groep 6

Maandag t/m woensdag

Juf Aranka Janssen

Leerkracht groep 6

Donderdag en vrijdag

Juf Julie Ruttenberg

Leerkracht groep 7

Maandag t/m donderdag

Juf Inge Wissink

Leerkracht groep 7

Vrijdag

Juf Angela Hesseling

Leerkracht groep 8

Maandag t/m vrijdag

Meester William Booij

Leerkracht regenbooggroep

Maandag en donderdag

Juf Inger Struikmans

Onderbouw coördinator Pastoor Galama en Mariabasisschool

Maandag t/m donderdag

Juf Angelique Berendsen

Bovenbouw coördinator

Pastoor Galama en Mariabasisschool

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Meester Patrick van den Bosch

IB’ er onderbouw

Pastoor Galama en Mariabasisschool

Juf Yvonne Meier

IB’ er bovenbouw

Pastoor Galama en Mariabasisschool

Juf Xandra Baas

Directeur

Pastoor Galama en Mariabasisschool

Maandag t/m vrijdag

Meester Roy Schipper

Conciërge

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Meester Henny van Wessel

Conciërge

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Meester Peter Egbers

Interieurverzorgster

Maandag t/m vrijdag

Juf Jacqueline Pastoor

Vakdocent gym

Dinsdag en woensdag

Meester Siebe Jansen

Vakdocent muziek(AMV)

Vrijdag

Juf Marion Stokman

Administratief medewerkster

Dinsdagmiddag

Inge Groot Boerle